WSPÓŁPRACA

 Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z moją osobą proszę o kontakt na podany niżej e - mail.


KONTAKT 
zagoramiksiazek@gmail.com

 Prowadzę bloga od początku roku 2015. Jest to strona o tematyce  książkowej, gdzie zamieszczam swoje subiektywne recenzje dotyczące książek wpasowujących się w moje czytelnicze gusta. Pojawiają się na nim również wpisy okołoksiążkowe, zarówno jak opinie mające na celu zachęcenie do sięgnięcia po dane pozycje, jak i promowanie ogólnej idei czytelnictwa.

 Czytam przeważnie fikcję historyczną, literaturę piękną, fantastykę, young adult, new adult, powieści historyczne oraz przygodowe, książki obyczajowe, dystopie, antyutopie, powieści psychologiczne, wszelkiego rodzaju literaturę przeznaczoną dla młodzieży oraz kobiet, thrillery, kryminały i horrory.

 Jestem młodą, pełną zainteresowań dziewczyną otwartą na różnego rodzaje współprace. Chętnie napiszę recenzje zarówno dla wydawnictwa, portalu jak i samego autora. Zawarta współpraca może mieć charakter długoterminowy, jak i jednorazowy. Pragnę zaznaczyć, że zawsze wywiązuję się ze swoich zobowiązań, które zważywszy na rodzaj prowadzonego przeze mnie bloga i charakter partnerstwa są dla mnie przyjemnością. Nie obiecuję jednak, że książki wysłane do mnie bez mojej wiedzy zostaną zrecenzowane.Współpraca długoterminowa:

Za współprace w wymiarze jednorazowym dziękuję wydawnictwom Jaguar oraz Znak.

Moje rekomendacje odnaleźć można we wnętrzu następujących książek:


Pozdrawiam serdecznie oraz dziękuję za zaufanie,
dziewczyna z książkami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzień dobry (czy też dobry wieczór) drogi książkoholiku!
Każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz to dla mnie ogromna dawka motywacji. Chętnie poczytam o Twoich przemyśleniach względem omawianej pozycji, postu, odpowiem na nurtujące Cię pytania, postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, by Ci pomóc!
Koniecznie pozostaw również link do swojej działalności internetowej.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia