WSPÓŁPRACA

7/06/2017 0 Comments A+ a-

 Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z moją osobą proszę o kontakt na podany niżej e - mail.


KONTAKT 
zagoramiksiazek@gmail.com

 Prowadzę bloga od początku roku 2015. Jest to strona o tematyce  książkowej, gdzie zamieszczam swoje subiektywne recenzje dotyczące książek wpasowujących się w moje czytelnicze gusta. Pojawiają się na nim również wpisy około książkowe, zarówno jak opinie mające na celu zachęcenie do sięgnięcia po dane pozycje, jak i promowanie ogólnej idei czytelnictwa.

 Czytam przeważnie fantastykę, literaturę dla kobiet, Young Adult, New Adult, powieści historyczne oraz przygodowe, paranormal romance, książki obyczajowe, dystopie, antyutopie, powieści psychologiczne, wszelkiego rodzaju literaturę przeznaczoną dla młodzieży, thrillery, kryminały i horrory.

 Jestem młodą, pełną zainteresowań dziewczyną otwartą na różnego rodzaje współprace. Chętnie napiszę recenzje zarówno dla wydawnictwa, portalu jak i samego autora. Zawarta współpraca może mieć charakter długoterminowy jak i jednorazowy. Pragnę zaznaczyć, że zawsze wywiązuję się ze swoich zobowiązań, które zważywszy na rodzaj prowadzonego przeze mnie bloga i charakter partnerstwa są dla mnie przyjemnością.


 Sądzę, że moje recenzje są przejrzyste, szczere, barwne, zachęcające czytelnika do przeczytania oraz wychwytujące wszystkie zalety danej pozycji. Mimo to zawsze zważam na to by recenzja była zgodna z moimi odczuciami i nie była pisana jedyne w celu promowania powieści. Przede wszystkim są więc SZCZERE. Nie obiecuję jednak, że książki przekazane mi bez mojej wiedzy zostaną przeze mnie zrecenzowane. 

 Z góry dziękuję za zainteresowanie moją osobą :)


Współpraca długoterminowa:

Wiatrodziej - Susan Dennard

Malfetto. Drużyna Róży - Marie Lu

Dwór mgieł i furii - Sarah J. Maas
Imperium burz - Sarah J. Maas


Głębie Challengera - Neil Shusterman


Królestwo kanciarzy - Leigh Bardugo


Współpraca jednorazowa:
Zimowy monarcha - Bernard Cornwell
Całe życie - Robert Seethaler
Araf - Elif Shafak

Dziękuję za otrzymane zaufanie!


Moje rekomendacje odnaleźć można we wnętrzu następujących książek:

Pozdrawiam serdecznie,
Autorka bloga Dziewczyna z książkami 

Witaj! Podziel się ze mną swoją opinią na temat recenzowanej książki, opowiedz mi o przeczytanych przez Ciebie książkach o zabawnych wydarzeniach z życia wziętych! :)