wtorek, 29 marca 2016

Przedpremierowo; #ME - Joanna Fabicka

  O książkach pani Joanny Fabickiej słyszałam niewiele, mimo, iż pisarka w swoim dorobku posiada już kilka powieści przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dojrzalszych czytelników. Jej najnowsza powieść zyskała jednak, nie lada rozgłos oraz uznanie m.in. gwiazd polskiego kina takich jak Agnieszka Więdłocha, której rekomendacja została umieszczona na okładce książki oraz Magdaleny Boczarskiej - aktorki, która zagrała w niezwykle klimatycznym trailerze promującym powieść. Czy również ja dołączę do osób zachwalających historię nastoletniej Sary?

sobota, 19 marca 2016

Unpopular opinions - BOOK TAG

 Nie przepadam zbytnio za wykonywanie książkowych tagów, ponieważ zwykle wszystkie są bardzo, w pytaniach w nich zebranych do siebie podobne. Wykonywanie ich niezliczonej ilości mija się więc z celem. Jednak - Unpopular opinions -  BOOK TAG, wydał mi się inny niż wszystkie. Serdecznie zachęcam Was do zapoznania się z moimi odpowiedziami!
Na wstępie pragnę również zaznaczyć, iż opinie zawarte w tym tagu, mogą zawierać spoilery. 

niedziela, 13 marca 2016

Krew i stal - Jacek Łukawski

 Literatura fantastyczna, jest gatunkiem, po który, na równi z powieściami historycznymi sięgam najchętniej. Również i tym razem zachęcona intrygującym opisem, ofertą niezapomnianej podróży osadzonej w średniowiecznych realiach, koncepcją pełnej magii oraz słowiańskich bestii krainy, uległam - sięgnęłam po entuzjastycznie przyjęty debiut polskiego pisarza Jacka Łukawskiego. Czy podobał mi się świat w który wkroczyłam za sprawą lektury jego książki?

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia