sobota, 28 listopada 2015

JEŹDZIEC MIEDZIANY - PAULLINA SIMONS

  Wyzwanie. Tak podsumowałabym tę książkę jednym słowem. Po krótkim zastanowieniu dodałabym jeszcze jedno. Rozczarowanie. Dlaczego? Zapraszam do lektury recenzji.

sobota, 14 listopada 2015

OBCA - DIANA GABALDON

 Seria książek, która podbiła serca milionów w latach dziewięćdziesiątych poprzedniego wieku. Dzięki, niewiarygodnie dobrej ekranizacji, w postaci serialu, zyskała drugie życie, chwytając za serce kolejne pokolenie. Niezaprzeczalnie jestem przedstawicielem tej grupy; podekscytowana, oczarowana, zakochana oraz czekająca na więcej.

sobota, 7 listopada 2015

CO NOWEGO W LISTOPADZIE? (2015)

 Nadszedł listopad, poprzedzając nieuchronnie zbliżające się święta oraz zakończenie ówczesnego, 2015 roku. Co wydawnictwa proponują nam na umilenie, chłodnych, jesiennych wieczorów? Zachęcam do przejrzenia oferty, zaprezentowanej, w krótkiej formie w tym oto poście!

środa, 4 listopada 2015

SERCE ZE SZKŁA - KATHRIN LANGE

  Książka wciąga nas w sieć legendy panoszącej się po pewnej wyspie, w morze intryg i wachlarz niewyjaśnionych zjawisk. Zadziwia, intryguje, niekiedy przeraża. Poznajcie rozpoczynającą trylogię  książkę niemieckiej autorki, która zaskakuje zwrotami akcji i zakończeniem.

niedziela, 1 listopada 2015

WYBRANA - NAOMI NOVIK

 Każdy z nas posiada swoją ulubioną baśń bądź legendę, zależnie od tego czego więcej wpajano mu w tym magicznym okresie, jakim jest dzieciństwo. Naomi Novik natomiast wychowała się polskich baśniach i wierzeniach, które przepięknie zdołała wpleść w swoją najnowszą książkę, wypełnioną nimi po brzegi.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia