niedziela, 31 maja 2015

KRÓL KRUKÓW - MAGGIE STIEFVATER

Książka, którą znają niemal wszyscy. Autorka, którą kochają miliony.
I jedna blogerka, która w końcu zrobiła to co powinna zrobić dawno temu; przeczytała wyżej wymienioną książkę. Czy jej się jednak podobało? Przeczytajcie sami.

środa, 20 maja 2015

ZABÓJCZYNI - SARAH J. MAAS


 Sarah J. Maas to jedna z tych autorek, która w moim mniemaniu posiada bardzo niespotykany dar. Potrafi swoim talentem, stylem pisania oraz wyobraźnią wciągnąć czytelnika do świata, z którego nie ma już powrotu. Po spotkaniu z tą autorką łaknie się już jedynie więcej, więcej i więcej... Jakże ja; przykład wciągniętego przez świat Celaeny Sardothien książkoholika mógł odmówić sobie przyjemności poczytania o wydarzeniach sprzed „Szklanego tronu”? Owa książka miała mi posłużyć jako koło ratunkowe, pozwalającego przysłowiowo unosić się na wodzie w oczekiwaniu na trzeci tom trylogii Sarah J. Maas mający premiery dopiero we wrześniu tego roku. Jak szybko się okazało moje koło ratunkowe ma jedną poważną wadę... Jest zbyt wciągające i emocjonujące by nie przeczytać go za jednym razem... No i znowu jestem w punkcie wyjścia. Bez trzeciej części, tonąca w rozpaczy i potrzebująca czegoś co pozwoli mi przetrwać dzielące mnie od września miesiące...

sobota, 2 maja 2015

MARA DYER. PRZEMIANA - MICHELLE HODKIN  Kończąc pierwszy tom nie byłam pewna czy sięgnąć po kolejny. Po przytłaczającej niekiedy ilości zachwytu i rozpromienienia nad serię Michelle Hodkin jakże ja; książkoholik w najczystszej postaci mógł przejść obojętnie koło takiego dzieła? Bardzo czekałam na przetłumaczenie tej trylogii na nasz język i kiedy w końcu się doczekałam nareszcie zasiadając w wygodnym fotelu, z herbatą po jednej i kotem po drugiej stronie, rozpoczynając przygodę z Marą Dyer liczyłam na wiele, dostałam... nawet nie połowę tego czego oczekiwałam. Drugi tom miał być nie tylko przemianą głównej bohaterki, lecz również mojej opinii na temat serii, czy tak się stało?

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia