piątek, 27 marca 2015

Zac&Mia - A. J. Betts
„ODDYCHAĆ. SPAĆ. JEŚĆ. POWTÓRZYĆ.”

 Nie jestem fanką tej książki. Powiem to od razu, z góry, by uniknąć nieporozumień. I w sumie mogłabym na tym zakończyć, prawdopodobnie tworząc pierwszą w historii dwu zdaniową recenzję, co prawda treściwą, ale nie o to tu przecież chodzi. Są takie książki wobec których mam pewne oczekiwania, które mam nadzieję zostaną spełnione. Są takie, które je przewyższają, a są takie... no właśnie... jakie? Odpowiedź jest prosta; takie jak Zac&Mia, które po prostu są gorsze od moich wyobrażeń, które mnie rozczarowują i nie pozwalają mi zostać pochłoniętą przez opowiadaną przez nią historię.

sobota, 21 marca 2015

Najciekawsze premiery 2015 roku!

Zapowiedzi ciekawych książek na pozostałe miesiące bieżącego, 2015 roku pojawiają się niczym oszalałe sprawiając, że z niecierpliwością oczekuję kolejnego miesiąca wiedząc, że każdy z nich wiąże się z premierą przynajmniej jednej niesamowitej pozycji! Lista będzie uzupełniana na bieżąco :) Co jednak skłoniło mnie, by dopiero w marcu stworzyć taką listę? Zmiana decyzji wydawnictwa Amber w sprawie wydanie finału trylogii Laini Taylor. To dla mnie podwójny sukces, ponieważ kilka miesięcy temu kończąc drugą część Córki dymu i kości, wiedząc jednocześnie, że finał nie zostanie wydany, postanowiłam, że chcę coś zmienić, choćby spróbować; stworzyłam więc petycję, której zainteresowanie przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Jeszcze raz pragnę PODZIĘKOWAĆ wszystkim osobom, które postanowiły złożyć podpis, bądź zapoznać się z serią. ZMIENILIŚMY COŚ, POKAZALIŚMY, że warto walczyć :) DZIĘKUJĘ.
Jednak przechodząc do sedna... Oto lista książek na których premierę czekam z niecierpliwością!
Rzecz jasna numer jeden nie będzie zaskoczeniem...
Tytuł: Sny Bogów i Potworów część 1 i 2
Autor: Laini Taylor
Premiera: część pierwsza; DOSTĘPNA!, część druga; DOSTĘPNA!
Wydawnictwo: Amber
Ilość stron: część 1; 304 strony
Gatunek: fantasy
Cena okładkowa: 29,80 zł.

Na niebie Azji pojawił się legion aniołów i leci w dal, na zachód do Rzymu. Armia serafinów przedostała się do świata ludzi, co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe. To zapowiedź wielkiego starcia, w którym i ludzie, i chimery, i serafini będą walczyć, ginąć, wierzyć i kochać. Pojawią się nowi, okrutni wrogowie. Powstaną niezwykłe, niewyobrażalne sojusze. A Karou i Akiva w samym sercu wydarzeń będą zmagać się ze swoją miłością, marzeniami i przeznaczeniem…

________________________________________________________________________________

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia