wtorek, 6 października 2015

OPRÓŻNIAMY KIESZENIE, CZYLI NAJCIEKAWSZE PREMIERY PAŹDZIERNIKA 2015


 Przedstawiam Wam najciekawsze w mojej opinii, zapowiedzi książek, które ukażą się w tym miesiącu. Premier jest wiele, lecz czy ciekawych? Zobaczcie sami!
Po kliknięciu na tytuł zostaniecie przeniesieni na stronę wydawnictwa bądź portalu, na którym znajdziecie opis oraz szczegółowe informacje dotyczące każdej premiery.
Znaleźliście coś ciekawego dla siebie, a może czekacie na książki nie zawarte w tym poście? Podzielcie się swoimi planami na ten miesiąc! :)

6 komentarzy:

 1. Najbardziej czekam na Wszystkie jasne miejsca i Dziewczynę z pociągu. Zbyt dużo ciekawych premier będzie w październiku. Mój portfel tego nie wytrzyma ;) Pozdrawiam.

  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej czekam na "Wszystkie jasne miejsca", "Zapytaj księżyc" i "Płonącą koronę". Myślę, że październik tego roku bardzo obfity w książki, i to do tego niektóre długo wyczekiwane i w dodatku bestsellery... cieszę się, że polskie wydawnictwa zabrały się do roboty :)
  A u mnie recenzja "Czasu żniw" Samanthy Shannon, który niestety mnie zawiódł...

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście nie czekam na żadną książkę. Postanowiłam, że w październiku nadrobię stos, który leży na półce, chociaż kusi mnie to piękne wydanie "Przeminęło z wiatrem"! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogromnie intrygują mnie "Wszystkie jasne miejsca".

  OdpowiedzUsuń
 5. Tyle wspaniałych premier a mój portfel strzela na mnie focha ;<

  FLUFF

  OdpowiedzUsuń
 6. "Po drugiej stronie kartki" i "Zapytaj księżyc" - to książkowe premiery, o których zapomniałam wspomnieć w swoim przeglądzie. Bardzo chciałabym przeczytać te dwie powieści. Koniecznie. :-)

  OdpowiedzUsuń

Dzień dobry (czy też dobry wieczór) drogi książkoholiku!
Każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz to dla mnie ogromna dawka motywacji. Chętnie poczytam o Twoich przemyśleniach względem omawianej pozycji, postu, odpowiem na nurtujące Cię pytania, postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, by Ci pomóc!
Koniecznie pozostaw również link do swojej działalności internetowej.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia