środa, 28 października 2015

10 NAJLEPSZYCH ZAGRANICZNYCH BOOKTUBERÓW

Nadszedł czas na przegląd kanałów booktuberów obcojęzycznych. W tym przypadku wyłącznie angielskich. Z dwóch prostych powodów. Po pierwsze tylko ich jak na razie jestem w stanie w w pełni zrozumieć. Po drugiej booktube jest głównie zdominowany właśnie przez mieszkańców anglojęzycznych państw. Wybrałam dziesiątkę, bez której booktube wiele by utracił; tych najbardziej uśmiechniętych, charyzmatycznych, przekonujących, pięknie opowiadających o książkach. Wam serdecznie polecam zapoznanie się z każdym z niżej przedstawionych choćby po to by przez te kilka(naście) minut wpatrywać się w ich cudowne biblioteczki!Podzielcie się pod postem opiniami na temat wybranej przeze mnie dziesiątki! A może znacie ciekawe kanały, które nie zostały zamieszczone w tym poście? Zachęcam do dyskusji i podzieleniem się ze mną swoimi booktubowymi liderami!

4 komentarze:

 1. Oglądam większość z nich. Jednak najczęściej: abookutopia, jessiethereader i Little Book Owl, ale wszyscy są świetni. Pozdrawiam :)

  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądam jedynie polandbananas i abookutopię. Reszty nie znam, ale z pewnoscią w wolnej chwili się zapoznam :)
  Zapraszam do mnie na recenzję Powodu, by oddychać!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. abookutopia jest zdecydowanie moją ulubioną booktuberką :D
  find-the-soul.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Z zagranicznych również oglądam abookutopia, katytastic i little book owl ;)

  OdpowiedzUsuń

Dzień dobry (czy też dobry wieczór) drogi książkoholiku!
Każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz to dla mnie ogromna dawka motywacji. Chętnie poczytam o Twoich przemyśleniach względem omawianej pozycji, postu, odpowiem na nurtujące Cię pytania, postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, by Ci pomóc!
Koniecznie pozostaw również link do swojej działalności internetowej.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia